poniedziałek, 23 marca 2020

Pozdrawiam osóbkę która dała mi vipa na 20 dni /Hate you z Awy

niedziela, 22 marca 2020

hejka kochani! wiem że spotted dotyczy awatarii jednak wiem ze wiele osob grajacych w harem daenerys go czyta a wiec jesli juz robi sie jebane ustawki to chociaz probuje sie je zamaskowac? nie rozumiem jednego daenerys dlaczego czepisz sie o to ze ktos ma 2 alkowy a inna osoba 1 albo ktos kim nie jestes ty albo twoja valide awataria jest bas haseki uznajesz za ustaweczke? jakim prawem oczekujesz od innych czego czego sama nie umiesz dotrzymac pozdrawiam wszystkie poirytowane osoby i zycze przetrwania w dzungli harem.hanife.daenerys.ustawka.co
Siemuwina smrody, tutaj Dzban. Chciałabym troszkę pomówić o Julci i zachowaniu ludzi wzgęldem jej. Nie chcę jej jakoś bronić, bo każdy wie, że Julia popełnia po prostu masę błedów i nie chcę, zebyscie mnie odebrali jako jej przyjacioleczke, ktora teraz bedzie wam robila kazanie ze macie ją zostawic. Chcę, zebyscie nie patrzyli tylko ze swojej strony na to wszystko, ale tez czasem spojrzeli na to z innej perspektywy. Well, nie wiem, czy wiecie ale ludzie mają uczucia :0 Julia tez ; D. Obydwie działamy w internecie i wiem, że pisanie takiego bloga w jej przypadku zajmuje podobnie czasu jak moje zmontowanie odcinka. Dlatego tez sobie nie wyobrażam, żebym po tyle poświęconym czasie obcym ludziom, tylko po to zeby ich uszczęśliwić, dostawała tyle okropnych komentarzy co ona. Naprawde podziwiam Julie, za to co robi. Wiem, że zawsze stara się byście dostali wszystkie najnowsze newsy o grze w jak najszybszym czasie. Szpera w jakichś kodach, wchodzi na rosyjską awatarię, tłumaczy na język polski.. Jednak wy nie zwracacie na to wszystko uwagi, bo jako człowiek popełniła jakieś błędy. Czasem się gubię, czy jestescie jej mamusiami czy czytelnikami. Patrzycie tylko i wyłacznie na wszystko przez pryzmat jej błedów. Czy to jest jakieś istotne, jak czytacie jakieś wiadomości o gierce na jakimś blogu? Chryste, szanujmy się do cholery. Każdemu nalezy się jakiś szacunek. Julia niejednokrotnie chciała odejść, mimo, ze jest naprawde dobra w tym co robi. Ją to zwyczajnie wszystko boli, bo jest człowiekiem. Ona zwyczajnie musi odreagować, dlatego napierdala na innych, oddaje wam tym samym. To naturalne zachowanie człowieka. Jak nie lubicie Julii, to szepnijcie se coś przed tym komputerem, ale po co pisac jej to wszytsko? Nie wiecie, jaką ma psychikę i czy ma jakies problemy. Po cholere sie tak napierdzielacie na siebie. Nie sadzicie, ze warto miec ze wszytskimi sojusz i miec wyjebane czy ta osoba ma cos za uszami? Jakby no, chuj nas to? Sztuką jest akceptować każdego człowieka. Przemyślcie sb, bo mnie tez boli patrzenie na cierpienie moich znajomych. Miłego.
Trumna, jesteś żałosną szmatą, nie pozdrawiam Cie kurwo!!! XD
Jestem już po rozmowach z ludźmi i moja decyzja prawie już zaszła. Czytam sobie spoty i to jest mega kochane, gdy chcecie mnie obronić i sprawia mi to naprawdę miłe uczucie, jednak naprawdę osądzanie mnie o to, że pisze sobie spoty lub robię to pod szopkę, boże ludzie. Serio? XD Najprawdopodobniej bloga zamykam, jednak ostateczną decyzje dowiedzie się już jutro. Julia
Zanim znowu będziecie chcieli napisać hejta na Julcie z AKI, to wróćcie sobie na spotta Dzbana i przeczytajcie go jeszcze raz.
Hejcia. Tutaj Iz4_ (nie no na poważnie). Tutaj Izabela z Plotki Verr. 😆 Chciałabym cos powiedziec i przekazac. Pamietacie moze mojego spota ?? Wiem, zle sie zachowalam i mega za to przepraszam, nawet nie wiem juz który raz ?? Ale mega zaluje tego, co narobilam na blogu, ale pamietajcie, ze to nie byla Wasza wina, tylko moja. Po prostu, zamiast dac swiety spokoj trumnie i innym, ja raniłam innych. Wtedy spadła na mnie mega fala hejtu, że od kilku tygodni, miesiacow nie pisalam wcale. Nawet chcialam sie dla Was zmienic, ale dalej byly fale hejtu, ze plagiatarstwo i wgl. Potem kompletnie ten hejt miałam w dupie i robilam co chcialam. Takze w tym spocie chcialam rowniez przeprosic Julie z AKI, tez juz nie popieram hejtu na nią, rozumiem, kazdy jest człowiekiem, ale czy nikt z nas nie zrobil glupstwa ?? Tez mialam hejt, zawsze sie spotkam z hejtem, ale jesli sie tym nie przejmuje, to mam motywacje. Pozatym, wyzywalam Was, zeby sie bronic, ale serio nie wiedzialam, ze was to az tak urazi. Juz niedlugo lub dzisiaj pokasuje stare posty (spokojnie, mam kopie zapasowe), zrobie nowy wyglad bloga i bedziemy od nowa dzialac. Obiecuje, ze sie zmienie na dobre. Dla dobra ludzi, ktorzy mnie hejtowali oraz nie rozumieli mnie do konca i przedewszystkim fanow i widzow bloga. Pozdrawiam wszystkich moich hejterów i czytelników. /Izabelcia PS: Nie hejtujcie mnie odrazu, tylko uwaznie przeczytajcie i zrozumcie, co mam Wam do powiedzenia..
Co Julcia robi jak ludzie niszczą ją hejtem? Żali się koleżaneczkom, a potem jej grupa wsparcia robi spam na spocie jaka to Julka jest przez wszystkich kochana, a AKI mimo totalnego zaniedbania wciąż jest uznane za tak cudowny blog.
Juleczko nie pisz sobie spotow,bo zalosne :D
Dziewczyny uważajcie na podróbke czarliego z 15 lvlem i rózowymi wlosami, do każdej zarywa na życiorys prawdziwego czarliego, opowiada, że ma tam jakies firmy itd.
I na oazie wbiło 50k
Pozdrowienia dla jebańca, dobry swir
Monika 18 lvl z klubu The Rain zdradza swojego chlopaka z realnego życia z typem z gry
#Antyhejt #StopHejteromJulki
Pozdrowienia dla kota gwiazdy!!✨
Pozdrawiam gruszkę z Awy!!XD
Julka rozumiem jesteś tylko człowiekiem jak kazdy z nas ale na co ta cała szopka? Czy go ci cos da? Nie. Proszę cie też zebys popatrzyła na sb a nie tylko potrafisz krytykować innych. Nie bierz to jako hejt bo to nie hejt,ale sama przyznaj tak szczerze prosto z serca ze nie byłaś sama dobra dla innych więc nie wymagaj od innych dobra
dżulia jesteś najlepsza i wszyscy Cię uwielbiają
NAJLEPSZA AKI KOCHAMY JULCIE

sobota, 21 marca 2020

Jebana oaza i aki roznosza zaraze lgbt FUJ WSTYDZCIE SIE JEBAC TIKI TAKE NATALKE I JULCIE
I wbiło na spotted 40k wyświetleń
Trumna,jeśli to czytasz to wiedz,że jestes dla mnie mega ważna... Potrafię przesiedzieć 4 godziny i czekać żebys mi odpisała,a ty masz mnie po prostu w dupie. Gdybym Ci to napisała na nk to byś mnie olała,bo taka jest prawda.
Najlepsze stylizacje graczy #2 - nowy post na blogu Kava Avataria --> https://kawa-awataria.blogspot.com/2020/03/najlepsze-stylizacje-graczy-2.html
Kurwa skończcie już tą żałosną nagonkę na Julkę. Sami sobie wygarnijcie brudy z przeszłości i zwyzywajcie swoje wygórowane ego. To już się zrobiło nudne, nic poza Julką się tutaj nie dzieje, a wy się odpalacie kurwa i zamiast zająć się sobą, popłakać i wyżalić się ze swoich problemów i grzeszków czynicie z siebie jedno wielkie GÓWNO.
Do Julii z Aki bo nieopublikowała mojego komentarza pod postem xd. Rozumiem że spada na Ciebie fala hejtu, ale pamiętaj, że coś takiego nigdy nie dzieje się bez powodu. Popatrz w przeszłość, ile ty krzywdy wyrządziłaś innym. Zmianę zacznij od siebie, później wymagaj szacunku od innych.
Kto wbija na podróbke z awki? ;D Kto pogra ze mną tam? xDDDDD
Drogie NoLife'y i inni przedstawiciele klubowi: Nikogo nie obchodzi prawda o waszym przeciwniku z innego klubu, gdyż tak naprawdę połowa nas, normalnych graczy, nie wie, kim on w ogóle jest. Nie publikujcie tutaj screenów z jakimiś dowodami i innymi pierdołami, bo większość z nas i tak nie ogarnie o co wam chodzi bez większego wytłumaczenia, większość nawet nie chce nawet tego ogarnąć - bo po co? NIE OBCHODZĄ nas kluby, NIE OBCHODZĄ nas Wasze sprawy, NIE OBCHODZĄ nas rywalizacje klubowe. W imieniu wszystkich sku*wysynów, czyli tych, którym jeszcze nie odbiło z powodu statów i grają w tę grę tylko po to, żeby się dobrze zabawić, apeluję - załóżcie sobie WŁASNEGO BLOGA (a nawet kilka - każdy klub z kolei) z dowodami, intrygami i innymi g*wnami, na którym będziecie prowadzić swoje wojny i nie mieszajcie do tego Spotted, które w większości czytają normalni, nie-psychiczni gracze, a nie nolife'y, które pewnie i tak nie mają na to czasu bo nabijają aktywność na skrzynki.

piątek, 20 marca 2020

Dobry klub na Awatarii? Podstawą takiego przede wszystkim jest dobry, uczciwy i sumienny przywódca, a nie dyktator czy ciamajda. Wyrozumiałość, dobre serce, ale i umiejętność dowodzenia i motywowania zespołu do działania. Chcesz dobry klub - Załóż go sam! Sama niedawno otworzyłam swój i nie żałuję tej decyzji. Wiele osób powtarzało, że to strata pieniędzy, a ludzie nie chcą nić robić tylko żerują. Klucz to rozmowa z każdym, kto do klubu chce dołączyć, przyciągające wzrok wydarzenie oraz atrakcyjna oferta. W moim klubie często odbywają się konkursy i losowania na VIP"a. Skład uzbierał się 40 osobowy w naprawdę krótkim czasie, a zbieranie monet i skrzynki wpadają bardzo ładnie! ;)
wypowiem sie o klubie ROMANUM kiedy na kaske zaczął się hejt, oddala klub nacpanemu. Po czym zmienila nick na ravena przestala grać i po tygodniu po cichu wrócila do klubu i myśli że nikt jej nie pozna byc moze ten nacpany nasiąkł jej terrorem albo jest jej kontem
Cała prawda o klubie ROMA
Zeznania byłych klubowiczek:


Druga klubowiczka:

Zapraszam do konwersacji w komentarzach. ;)