da sie gdzies jeszcze pograc w awe na kompie?
piątek, 31 grudnia 2021
czwartek, 30 grudnia 2021
Dobry wieczór wszystkim muszę poinformować wszystkich o pewnego gracza który tak naprawdę narzuca swoje winy innym graczom. Również on wchodzi na fejki obrażając innych potem że to nie on, zwalaja winę na innych nazwa tego gracza to Melih!
Po drugie nie akceptuj cie go żadne kluby ponieważ jest tylko i wyłącznie po to żeby zgarnąć gold:) Po trzecie posiadam screenshoty potwierdzające jak zdradził swój klub!! Także Melih uważaj niedługo każdy się dowie... Informacje o ss dc: Husman#4062 Nie pozdrawiam. ;)Odnośnie Eventu "Świątecznego" 2021/22; Rosjanie są w większości prawosławni, co daje nam możliwość, iż event okresu zimowego tego roku wypadnie zgodnie z ich obyczajami oraz świętowaniami zimowymi; któregoś stycznia. Jest to bardzo możliwe ponieważ, np. na NK mieliśmy zakończenie dnia na Awatarii zgodnie z godziną Polską w jednym z czasów(chyba letnim, bo nie pamiętam) a tutaj na MY.games już tak nie jest, działa to zgodnie z rosyjskim czasem(Moskiewskim); czyli teraz dzień kończy się o 22:00, mimo że powinien o 23:00 przez czas zimowy, a w lato powinien kończyć się normalnie, o 24:00. Jesteśmy jednak na dobre uzależnieni od Rosjan.
Hej ho! Właśnie przed momentem na Magicznej Awatarii pojawił się nowy post. Zapraszam serdecznie do jego przeczytania - https://potterheadawataria.blogspot.com/?m=1
Miłego wieczorku ❤