piątek, 31 grudnia 2021

 da sie gdzies jeszcze pograc w awe na kompie?

 O Co dokładnie chodzi w tym evencie? Czy muszę wszystkie maszyny zasilić w jednym czasie? Czy kupić te hełmy za G?

 Od czego zależy czy te itemki do eventu "wylecą", gdy wygrywa się wyścig?

czwartek, 30 grudnia 2021

 Może problemy z wejściem na grę są spowodowane zbliżającym się eventem?

 Wiele osób ma problem z wejściem do gry. Wystarczy odinstalować my games i zainstalować ponownie. Powinno zadziałać :D

/Dominik

 Czy komuś też awataria w ogóle się nie chce załadować?

 ej czy julcia gra na mygames

 Na awatarii będzie nowa opcja możliwośc połykania tabletek i jesli nasza awatar się zachoruje i nie bedziemy leczyć awatara żadnych tabletek to będzie odejmowało -5 reputacje oraz -10 tyś srebro. Co sadzicie o tym?

 halina jebana

 Halinka, skarbie nawet nir wiem kim jesteś ale proszę cię, nie pisz sama o sobie spotów bo nie uwierzę, że 3 spoty pod rząd z dnia na dzień są o tobie.

 dzban co chodzi po awie na mygames to prawdziwy dzban czy jakis fejk?

 Dobry wieczór wszystkim muszę poinformować wszystkich o pewnego gracza który tak naprawdę narzuca swoje winy innym graczom. Również on wchodzi na fejki obrażając innych potem że to nie on, zwalaja winę na innych nazwa tego gracza to Melih!

Po drugie nie akceptuj cie go żadne kluby ponieważ jest tylko i wyłącznie po to żeby zgarnąć gold:) Po trzecie posiadam screenshoty potwierdzające jak zdradził swój klub!! Także Melih uważaj niedługo każdy się dowie... Informacje o ss dc: Husman#4062 Nie pozdrawiam. ;)

 Odnośnie Eventu "Świątecznego" 2021/22; Rosjanie są w większości prawosławni, co daje nam możliwość, iż event okresu zimowego tego roku wypadnie zgodnie z ich obyczajami oraz świętowaniami zimowymi; któregoś stycznia. Jest to bardzo możliwe ponieważ, np. na NK mieliśmy zakończenie dnia na Awatarii zgodnie z godziną Polską w jednym z czasów(chyba letnim, bo nie pamiętam) a tutaj na MY.games już tak nie jest, działa to zgodnie z rosyjskim czasem(Moskiewskim); czyli teraz dzień kończy się o 22:00, mimo że powinien o 23:00 przez czas zimowy, a w lato powinien kończyć się normalnie, o 24:00. Jesteśmy jednak na dobre uzależnieni od Rosjan.

 Who jest lepszym przywodca? romeo z for the win czy izka ze star. dajcie pliska jako osoby z tych klubow

 Hej ho! Właśnie przed momentem na Magicznej Awatarii pojawił się nowy post. Zapraszam serdecznie do jego przeczytania - https://potterheadawataria.blogspot.com/?m=1

Miłego wieczorku ❤

środa, 29 grudnia 2021

 XDD?? Halina mogłabys ogarnac macice i nie żebrać ode mnie pereł czy innego gówna?

 wiadomo coś o jakimś evencie?

 Według was jest lepsza była Awataria na nk czy obecna na my games?

 jebać haline tfu

 Nie ma bardziej toksycznej osoby na awatarii niż "Halina" i "Komar", dosłownie 2 żerujące na innych i żebrzące pasożyty,które nie mają za grosz wstydu i wdzięczności. Radze na nich uważać i nic im nie dawać. Pozdrawiam

 PIERWSZE PRZECIEKI EVENTOWE JUZ POJAWIŁY SIE NA SERVERZE --> https://discord.gg/Zt66YFJJ

 chcielibyście meet w Warszawie z Madzią dzi?

 kiedy ma byc ten event i czy wgl bedzie bo to juz jakis zart XD gdzie niby te wszystkie no-life ludzie z awy spedza te ostatnie dni roku :<?

wtorek, 28 grudnia 2021

 Na my games więcej jest osób z nk czy z fb?

 ten kod na sredni prez trwal tylko 30 min czm ? xd

 W którym klubie na my games jest najwięcej osób z nk?

Nie polecam dołączać do klubu FTW. Po pierwsze: W klubie są jakieś hiszpanki, z którymi nie idze się dogadać. Po drugie: Przywódca jest bardzo stronniczy, trzyma się tylko z osobami, które mu się podobają. Po trzecie: W klubie jest masa niekaktywnych osób, aby uniemożliwić innym przyłączenie do klubu ( najpewniej tylko z powodow osobistych przywódcy) Po czwarte: Najbardziej toksyczni gracze są właśnie w tym klubie. Po piąte: Doszło w tym klubie do kradnięcia kont. Po szóste: Przywódca to zwykły dzieciak, co wyzywa na lewusach inne osoby. Po siódme: Wysokie opłaty za bycie w klubie, gdzie indziej jest to darmowe. Także Romeo, weź się zastanów co robisz, bo przykro się na to patrzy, lecz jeszcze przykrzej na tych członków w klubie, którzy się na to godzą :) Czy to jest warte tych 250G? Polecam inne kluby, takie jak: star lub ADHD. Życzę szczęśliwego nowego roku przywódcy, jak i załodze FTW :) Romeo, niech ci hiszpanki jeszcze więcej nudesów powysyłają w tym 2022 roku!
show less

 Kiedy event?

 Zapraszam serdecznie na server awatarii --> https://discord.gg/g9fBCxpm

 Cześć wszystkim, chciałabym się zapytać o to że podobno jest link do powrotu awatarii, tak jak kiedyś było na nk (tu nie mowie o avaidel)? Jeśli jest to poprosze aby ktoś podał linka do tej gry, może tam też pogram sobie. Miłego dnia