sobota, 7 stycznia 2023


 

37 komentarzy:

  1. XDDDDDDDDDDDDDD

    OdpowiedzUsuń
  2. XDDDDDDDDDDDDDd nmg zajebisty montaz

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to jest w tym piękne XDDDDDDDDDDDDDD

      Usuń
  3. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    OdpowiedzUsuń
  4. japierdole hit XDDDDDDD

    OdpowiedzUsuń
  5. Wiecej dissow XDD

    OdpowiedzUsuń
  6. sprawa została zgłoszona do odpowiedniego organu prawnego

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Komenda Główna Policji w Poznaniu8 stycznia 2023 09:50

      Dzień dobry, akrulnie jesteśmy zajęci badaniem sprawy Iwony Wieczorek i nie mamy czasu na rozpatrywanie takich głupot jak te. Sprawa zostaje odroczona. Proszę nie zawracać nam głowy. Dowidzenia.

      Usuń
  7. Przyczyną hejtu bardzo często jest zazdrość, niezadowolenie ze swojego życia oraz przykre doświadczenia, które mają miejscu w życiu hejtera. W ten sposób hejter chce sobie i innym coś udowodnić.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlatego Agata tak najezdza na innych i udaje ze ja to nie rusza

      Usuń
  8. Hejterzy-..

    To są ludzie, którym zagrażasz każdego dnia, którzy się Ciebie boją, nie mogą przestać o Tobie myśleć i mówić, a ich myśli zamieniają się w obsesję, która nie daje im żyć.
    To są ludzie, którzy nie lubią siebie, nie lubią spędzać czasu ze sobą, nie mają hobby, nie mają własnych zasobów, którymi mogliby się pochwalić również sami przed sobą. Nie mają własnych zasobów, które by ich dowartościowały, dlatego właśnie ci ludzie żyją Twoim życiem i zabierają, ograniczają Twoją wolność. To ci ludzie żyją w kłamstwie i dlatego to właśnie kłamstwo jest narzędziem ich pracy i działania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Boją? XDDDDDDDDDDDD Kto sie boi takiego przychlasta

      Usuń
    2. Kiedy TROL zrozumie tylko jedno slowo z monologu ............

      Usuń
    3. Idealnie opisałaś całego catch me dobra robota!

      Usuń
  9. Refren śpiewamy razem!8 stycznia 2023 12:51

    Kiedyś fascynacja, dziś uzależnienie.
    Zagubienie w życiu, a w necie istnienie.
    Żeby dobić topkę, włącz autoklikera.
    Zniszczyć radość graczom, taka jest tu era.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oto dobitny przykład ukazujący na przykładzie bramy: hejtera za monitorem, lecz gdy wyjdzie na zewnątrz osobowość mu mięknie. Tak wyglądają internetowi hejterzy w rzeczywistości. Kozak w necie, ciota w świecie.

      Usuń
  10. Często o nich myślicie? Pewniee tak może jakaś przydała by się terapia

    OdpowiedzUsuń
  11. Obsesja to z definicji objaw psychopatologiczny, typowy dla zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, na który składają się uporczywe myśli lub wyobrażenia powracające wbrew woli osoby chorej. Istotne, iż towarzyszące obsesji myśli chorzy odczuwają jako swoje własne, jednocześnie zdając sobie sprawę z ich irracjonalności, co odróżnia obsesje od halucynacji oraz urojeń. Obsesja może prowadzić do narastającego uczucia niepokoju lub poczucia winy oraz czynności kompulsywnych, wynikających z próby zredukowania emocjonalnego napięcia.

    OdpowiedzUsuń
  12. Obsesja-Jedną z głównych przyczyn zwiększających prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń obsesyjnych są predyspozycje genetyczne. Wystąpienie podobnego schorzenia w rodzinie sprawia, iż możliwość zachorowania zwiększa się czterokrotnie. Ponadto czynnikami, które mogą doprowadzić do obsesji, są długotrwałe doświadczenia silnego stresu, frustracji oraz innych przykrych emocji, a także wpływ środowiska psychospołecznego, zwłaszcza w okresie dorastania. Obsesja może być również efektem urazów lub innych zmian anatomicznych mózgu, szczególnie płatu czołowego.

    OdpowiedzUsuń
  13. Osoba z histrionicznym zaburzeniem osobowości jest kimś barwnym, zachowującym się teatralnie, widocznym i zwracającym uwagę. Mówiąc dawnym językiem, mogłaby być określona jako egzaltowana, mówiąc językiem bardziej współczesnym – robi wokół siebie show, przedstawienie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Osobowość histrioniczna – leczenie zaburzenia
      Podstawową i najskuteczniejszą formą leczenia histrionicznych zaburzeń osobowości jest psychoterapia. Najczęściej stosuje się psychoterapię poznawczo-behawioralną, psychodynamiczną lub interpersonalną.

      Usuń
    2. pzdr kmwtw

      Usuń
    3. Te osoby po prostu szukają atencji i chcą zaistnieć w internecie. Chcą, aby zwrócono na nich uwagę, której być może nie dostają w realnym życiu. Nie wszystko musi być chorobą. Idąc tym tokiem myślenia, można byłoby powiedzieć, że większość społeczeństwa jest chora. .

      Usuń
    4. Podstawowe objawy w przypadku osobowości histrionicznej to zmienność i chwiejność emocjonalna oraz – przede wszystkim – nadmierna ekspresja emocji. Osoba z tym zaburzeniem nie ma zahamowań w teatralnym przedstawianiu własnych rozterek i życiowych "dramatów". Chce za wszelką cenę skupić na sobie uwagę otoczenia, zrobić na słuchaczach wrażenie oraz zdobyć ich akceptację. W tym celu może posunąć się nie tylko do koloryzowania własnych przeżyć, ale także do przedstawiania sytuacji niemających faktycznie miejsca. Jednocześnie człowiek z osobowością histrioniczną ma skłonność do popadania w stany depresyjne, które chce sobie zrekompensować zachowaniem nakierowanym na zdobycie sympatii otoczenia. Bywa kokieteryjny, ale i kapryśny. Przede wszystkim cechuje go teatralność i przesada w tym, jak mówi i jak się zachowuje. Emocjonalność osobowości histrionicznej, mimo jej żywiołowej manifestacji, jest jednak płytka, co zazwyczaj wywiera niekorzystne wrażenie na otoczeniu – po jakimś czasie nie traktuje się takiej osoby poważnie.

      Usuń
  14. Zjawisko trollowania w internecie znane jest od dawna. Polega na szerzeniu dezinformacji, wywoływaniu burzy i emocjonalnych reakcji. Typowy troll trudni się podjudzaniem ludzi, zamieszczaniem kontrowersyjnych i niepopularnych opinii, których efektem są intensywne dyskusje użytkowników social mediów. Zapytacie w jakim celu? Czasem dla rozrywki, troll karmi się zagorzałymi debatami.korzystają z fejk kont zazwyczaj po to, by komuś uprzykrzyć życie, bezkarnie zostawić niemiły komentarz czy szerzyć nieprawdziwe informacje

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jestem głoodny, dajcie mi jakąś dramę

      Usuń
    2. Trzeba też powiedzieć, że troll internetowy ma niejedną twarz i działa w różnoraki sposób. Trolle to cyber-frustraci, którzy wręcz lubują się w obrażaniu innych i prezentowaniu agresywnej postawy.

      Usuń
  15. Pedofilia uznawana jest za zaburzenie psychoseksualne, w którym osoba dorosła doznaje pobudzenia i zaspokojenia seksualnego dzięki kontaktom seksualnym z dzieckiem niedojrzałym płciowo. Przy diagnozowaniu pedofilii uwzględnia się wiek sprawcy oraz różnicę wieku pomiędzy nim a ofiarą (sprawca musi ukończyć 16 lat, a różnica wieku powinna wynosić co najmniej 5 lat) W najczystszej postaci pedofilii osoba nią dotknięta może wykazywać silne seksualne zainteresowanie dziećmi, przy czym będą one stanowić jedyny obiekt jej seksualnego zainteresowania, gdyż może nie odczuwać zainteresowania seksualnego osobami dorosłymi. Ponadto, występują również takie czynniki, jak: kompleks Edypa, pochodzenie z rodziny wielodzietnej, tęsknota w wieku dojrzewania za partnerem starszym wiekowo, fantazje i marzenia pedofilne . Wskazuje się również, że przyczyną podjęcia stosunków płciowych z osobą małoletnią. W literaturze, charakteryzując sylwetkę pedofila, zwraca się również uwagę, że zazwyczaj pedofile to osoby o niskim statusie społecznym, wykształceniu podstawowym lub zawodowym (Agata) W domach rodzinnych sprawców dominował ojciec, z którym mieli oni negatywną więź emocjonalną (Agata przez to zdradzała męża z reala z różnego wieku użytkownikami z gry) Wiele razy w klubie pisała obrzydliwe i sprośne rzeczy do nieletnich jak i dorosłych. Nie można zapominać, iż każde zachowanie osoby dorosłej, starszej od dziecka, służące podniecaniu się i zaspokajaniu popędu seksualnego jest przemocą seksualną wobec tego dziecka. Nieuchronności negatywnych konsekwencji dla rozwoju molestowanego seksualnie dziecka, musiałyby spotkać się z reakcją prawnokarną. (Agata wielokrotnie pisała podteksty seksualne do nieletnich w klubie) Wydaje się, że konieczność zwalczania dynamicznie rozwijającego się zjawiska, jakim jest promowanie i akceptacja kontaktów seksualnych z dziećmi, jest dostateczną podstawą takiej ingerencji, oczywiście w ograniczonym zakresie. Istotnym problemem jest jednak powyżej wskazane niebezpieczeństwo kryminalizacji zachowań wypełniających znamiona czynu zabronionego propagowania albo pochwalania zachowań pedofilskich ( Starsi użytkownicy platformy często pochwalali jej zachowania o podtekscie seksualnym jak i sami dokładali do tego cegiełkę )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Troll internetowy publikuje podburzające wiadomości – zupełnie nieistotne i całkowicie niezwiązane z tematem . Trolling często przybiera agresywną formę, zwłaszcza jeśli ktoś próbuje uciszyć takiego dyskutanta merytorycznymi argumentami.

      Usuń
    2. Celem trolla jest prowokacja innych do dyskusji, zwykle zupełnie niezwiązanej z głównym tematem. Robi to w sposób nachalny i nierzadko wulgarny

      Usuń
    3. Wsm racja Agata to pedofilka a Catch me jest tak naprawde ofiarą, zapewne cierpi na kompleks Edypa dlatego tak do niej garnie.

      Usuń
  16. Troll internetowy pisze komentarze, wpisy lub posty, w których uparcie trzyma się swojej idei. Prezentuje pogląd lub stanowisko, które dla grupy odbiorców może wydawać się wręcz absurdalne. Co gorsza, im więcej użytkowników pozwoli wciągnąć się w dyskusję, tym bardziej zażarcie troll broni swego stanowiska.

    OdpowiedzUsuń
  17. Dobra skończ pierdolic XD

    OdpowiedzUsuń
  18. Nasz “bohater” tylko czeka na Twoją reakcję. Jeśli odpowiesz gniewnym komentarzem, to będzie to pożywienie dla trolla, woda na jego młyn. Ten frazeologizm każdy rozumie, wystrzegajmy się takich zachowań, aby nie wywołać kąśliwej riposty i jeszcze bardziej negatywnych skutków. Nie pozwól, aby trolle kontrolowały Twój sposób działania i zmieniały zaplanowaną komunikację.

    OdpowiedzUsuń