Tego akurat ona nie napisala, po prostu ma problemy z pisownia, dysleksje. Czy jest dorosla, czy jest dzieciakiem, tego nie stwierdzimy, bo przeciez jej nie znamy. Niech robi co chce, skoro sprawia jej to przyjemnosc.
Znam Kasie od 2 lat i mam ją w znaj na nk - Ona dużo przeszła w swoim życiu musiała dorosnąć, by zająć się gospodarstwem niedawno w styczniu straciła kolejną bliską osobę myślicie, że jest jej łatwo z tym wszystkim, bo ja myślę, że to jest jej formą wyciszenia się i pisanie bloga, krytykujecie ją za każdym razem jak coś źle powie czy na pisze dziewczyna nie tylko ma problemy z pisaniem, jak i wymową, ale tez dużo choruje jako wcześniak, zamiast odpychać to lepiej byłoby ją akceptować nie musicie być nie wiadomo jak mili, ale chociaż spróbujcie, ja bardzo ją podziwiam, że jest taka salina na moim miejscu bym się podała. Martwię się, bo od 28.03.2021 nie ma jej na nk.
Jakże często lubimy takich uczniów: siedzą zawsze cicho, nie przeszkadzają, nie zabierają niepotrzebnie głosu, nie przerywają w pół zdania, aby zadać pytanie. Uczniowie ci boją się powiedzieć coś przy klasie, najczęściej odpowiadają nie wiem, stoją z boku i czekają, aż ktoś zaprosi ich do udziału w zabawie. uczniowie ukrywają swoją nieśmiałość. nauczyciele z reguły nie zauważają u swoich uczniów nieśmiałości. Nie uwrażliwieni na ten problem mówią raczej: mało zdolne, leniwe, spokojne, niekonfliktowe. Podobno ponad połowa ludzi cierpi często z powodu nieśmiałości własnej, a aż 93% chociaż raz w życiu doznało gwałtownego napadu nieśmiałości. Zdarza się, że bywamy nieśmiali tylko w niektórych sytuacjach lub wobec niektórych osób. Czym zatem jest nieśmiałość? Jak podaje Encyklopedia pedagogiczna nieśmiałość to inaczej lękliwość społeczna, oznaczająca specyficznego typu przeżycia i zakłócenia normalnego zachowania się jednostki w sytuacjach społecznych interakcji. Jej przejawem jest poczucie dyskomfortu i zahamowanie – mniej czy bardziej rozległe – zwykłych form zachowania.Nieśmiałość jest bardziej powszechna wśród dzieci w wieku szkolnym niż wśród dorosłych, gdyż wielu z nich potrafiło przezwyciężyć swoją dziecięcą nieśmiałość. Ponadto częściej dotyka dziewczęta niż chłopców.Niechęć do inicjowania rozmów lub działań. Utrudnia poznawanie nowych ludzi, zawieranie przyjaźni, Zmniejsza lub całkowicie pozbawia radości z pozytywnych przeżyć, Przeszkadza w publicznej obronie własnych praw i wyrażaniu swoich opinii, uwag, Sprawia, ze inni nie doceniają naszych mocnych stron, Przyczynia się do zakłopotania i nadmiernego przejmowania się własnymi reakcjami, Utrudnia precyzyjne myślenia i skuteczne porozumiewania się, Powoduje narastanie negatywnych stanów, takich jak: depresja, lęk, samotność.
spierdalaj kurwo nikt cie tu nie chce
OdpowiedzUsuńto dzieciak 5 letni
OdpowiedzUsuńona jest dorosla, ale ma problemy z pisownia
UsuńJprdl dziewczynko nie pisz sb komow dorosła w dupie .
OdpowiedzUsuńTego akurat ona nie napisala, po prostu ma problemy z pisownia, dysleksje. Czy jest dorosla, czy jest dzieciakiem, tego nie stwierdzimy, bo przeciez jej nie znamy. Niech robi co chce, skoro sprawia jej to przyjemnosc.
UsuńZnam Kasie od 2 lat i mam ją w znaj na nk - Ona dużo przeszła w swoim życiu musiała dorosnąć, by zająć się gospodarstwem niedawno w styczniu straciła kolejną bliską osobę myślicie, że jest jej łatwo z tym wszystkim, bo ja myślę, że to jest jej formą wyciszenia się i pisanie bloga, krytykujecie ją za każdym razem jak coś źle powie czy na pisze dziewczyna nie tylko ma problemy z pisaniem, jak i wymową, ale tez dużo choruje jako wcześniak, zamiast odpychać to lepiej byłoby ją akceptować nie musicie być nie wiadomo jak mili, ale chociaż spróbujcie, ja bardzo ją podziwiam, że jest taka salina na moim miejscu bym się podała. Martwię się, bo od 28.03.2021 nie ma jej na nk.
OdpowiedzUsuńJakże często lubimy takich uczniów: siedzą zawsze cicho, nie przeszkadzają, nie zabierają niepotrzebnie głosu, nie przerywają w pół zdania, aby zadać pytanie. Uczniowie ci boją się powiedzieć coś przy klasie, najczęściej odpowiadają nie wiem, stoją z boku i czekają, aż ktoś zaprosi ich do udziału w zabawie. uczniowie ukrywają swoją nieśmiałość. nauczyciele z reguły nie zauważają u swoich uczniów nieśmiałości. Nie uwrażliwieni na ten problem mówią raczej: mało zdolne, leniwe, spokojne, niekonfliktowe. Podobno ponad połowa ludzi cierpi często z powodu nieśmiałości własnej, a aż 93% chociaż raz w życiu doznało gwałtownego napadu nieśmiałości. Zdarza się, że bywamy nieśmiali tylko w niektórych sytuacjach lub wobec niektórych osób.
OdpowiedzUsuńCzym zatem jest nieśmiałość? Jak podaje Encyklopedia pedagogiczna nieśmiałość to inaczej lękliwość społeczna, oznaczająca specyficznego typu przeżycia i zakłócenia normalnego zachowania się jednostki w sytuacjach społecznych interakcji. Jej przejawem jest poczucie dyskomfortu i zahamowanie – mniej czy bardziej rozległe – zwykłych form zachowania.Nieśmiałość jest bardziej powszechna wśród dzieci w wieku szkolnym niż wśród dorosłych, gdyż wielu z nich potrafiło przezwyciężyć swoją dziecięcą nieśmiałość. Ponadto częściej dotyka dziewczęta niż chłopców.Niechęć do inicjowania rozmów lub działań.
Utrudnia poznawanie nowych ludzi, zawieranie przyjaźni,
Zmniejsza lub całkowicie pozbawia radości z pozytywnych przeżyć,
Przeszkadza w publicznej obronie własnych praw i wyrażaniu swoich opinii, uwag,
Sprawia, ze inni nie doceniają naszych mocnych stron,
Przyczynia się do zakłopotania i nadmiernego przejmowania się własnymi reakcjami,
Utrudnia precyzyjne myślenia i skuteczne porozumiewania się,
Powoduje narastanie negatywnych stanów, takich jak: depresja, lęk, samotność.